Po půlroční odmlce si mohli studenti opět prohlédnout budovu kampusu Ostravské univerzity na Černé louce. Objekt je již zkolaudovaný, ale ještě zde probíhají některé dokončovací práce (pokládka nášlapných vrstev podlahy, vybavení místností, finální úpravy povrchů stěn, oprava reklamovaných konstrukcí, vnější terénní úpravy…).

Během prohlídky se studenti z odborného výkladu Ing. Pavla Hynčici dozvěděli nejen informace o technickém provedení a finanční stránce projektu, ale také o důležitosti barevného pojetí vnitřní části objektu. Barvy napomáhají tomu, aby se návštěvník neztratil a hned věděl, v jaké zóně se nachází. Budova je řešena pomocí moderních prvků, které jistě přispějí k lepším studijním a sportovním výkonům studentů. Objekt se nám moc líbil, a protože bude od února přístupný také pro veřejnost, doporučujeme jej k návštěvě.

Ing. Iva Polochová, Ing. Silvie Kempová, studenti 1. C, 3. A, 3. B a 3. L

SPŠS Ostrava kampus OU SPŠS Ostrava kampus OU SPŠS Ostrava kampus OU SPŠS Ostrava kampus OU SPŠS Ostrava kampus OU SPŠS Ostrava kampus OU SPŠS Ostrava kampus OU SPŠS Ostrava kampus OU SPŠS Ostrava kampus OU