Organizace školního roku

Termíny školního roku 2021/2022

DenHodinaAkce
1. 9. 202108.00zahájení školního roku v budově školy
1. 9. - 3. 9. 2021testy a písemné práce společné části MZ na spádové škole
6. 9. 2021písemná maturitní zkouška z matematiky (TL)
13. 9. 20218:00ústní maturitní zkoušky - podzimní termín
14. 9. 202115:30 třídy 1.A, 1.B. 1.C
17:00 třídy 1.G, 1.L
třídní schůzky rodičů žáků prvních ročníků
27. 10. a 29. 10. 2021podzimní prázdniny
11. 11. 202116.00 ONLINE třídní schůzky rodičů, připojení přes Classroom žáků
20. 11. 20219.00 – 12.00den otevřených dveří
9. 12. 202114.00 – 17.00den otevřených dveří
23. 12. – 2. 1. 2022vánoční prázdniny
3. 1. 2022nástup do školy
6. 1. 202215.30 – 17.00konzultační den pro rodiče v kabinetech vyučujících
15. 1. 20229.00 – 12.00den otevřených dveří
25. 1. 202214.00 – 16.30den otevřených dveří
27. 1. 2022klasifikační porada
31. 1. 2022vydání pololetního vysvědčení
4. 2. 2022pololetní prázdniny
21. 2. - 25. 2. 2022lyžařský kurz 1. ročníků (Bílá)
28. 2. – 6. 3. 2022jarní prázdniny
7. 4. 202216.00 – 18.00třídní schůzky rodičů
12. 4. – 13. 4. 2022sraz nejpozději 8:15přijímací zkoušky
12. 4. – 13. 4. 20229:00
sraz nejpozději 8:45
písemné maturitní zkoušky z českého a cizího jazyka
14. 4. 2022velikonoční prázdniny
od 2. 5. 2022společná část maturitní zkoušky - didaktické testy
27. 4. 2022klasifikační porada pro 4. ročník
28. 4. – 29. 4. 2022praktická maturitní zkouška (STAV)
28. 4. 2022maturitní písemka z matematiky 4.L
16. 5. – 27. 5. 2022ústní maturitní zkoušky
16. 5. – 27. 5. 2022jednotlivá zkouška z pozemního stavitelství - přihlášení zájemci z veřejnosti
do 27. 5. 2022doklasifikace 4. ročníků
27. 5. 2022
1. 6. 2022
vydání maturitního vysvědčení
22. 6. - 24. 6. 2022opravné zkoušky 4. ročníků
24. - 29. 6. 2022školní exkurze
24. 6. 2022klasifikační porada
30. 6. 2022 vydání vysvědčení
1. 9. 2022zahájení školního roku 2022/2023

Třídní schůzky pro rodiče ve školním roce 2021/2022

DatumHodinaOrganizace
14. 9. 202115:30 třídy 1.A, 1.B, 1.C
17:00 třídy 1.G, 1.L
schůzky pro rodiče žáků 1. ročníků v aule školy
11. 11. 202116:00 ONLINE třídní schůzky, připojení přes Classroom žáků
6. 1. 202215:30 - 17:00konzultace v kabinetech vyučujících
7. 4. 202216:00 - 18:00třídní schůzky v kmenových učebnách,
pak do 18:00 individuální konzultace v kabinetech

Třídnictví ve školním roce 2021/2022

TřídaUčebnaTřídní učitelKabinetZástupce třídníhoKabinet
1. A201Mgr. Martina Pjontková19Mgr. Jana Montágová312
1. B113Ing. Silvie Kempová 13Ing. Aleš Jurtík67
1. C208Ing. Elizaveta Charvátová 207Mgr. Simona Průdková307
1. G40Ing. Lucie Švancarová76Mgr. Jana Žůrková209
1. L308Mgr. Renáta Nevečeřalová316Mgr. Patrik Pavelka318a
2. A42Mgr. Kateřina Zágorová116a Ing. Iva Polochová207
2. B108Ing. Eva Kauzlaričová 109Ing. arch. Eva Melkusová109
2. C311Mgr. Vítězslav Myška 312Ing. Jiří Mikula69
2. G50Ing. Jitka Hanková 47Ing. Miroslava Moravcová 47
2. L115Mgr. Jiří Filipec116aPaedDr. Zdeňka Klečková6
3. A212Mgr. Karkoška Jiří209Ing. Markéta Kubicová307
3. B101Ing. Andrea Ondrušová 4Ing. Barbora Ondráčková307
3. C215Mgr. Jana Pytlíková312Mgr. Renáta Nevečeřalová316
3. G57Ing. Miroslava Moravcová 47Ing. Jitka Hanková47
3. L210Mgr. Eva Jeništová 13Mgr. Petr Seidler216a
4. A214Mgr. Iveta Kišková217aIng. Silvie Kempová13
4. B106Mgr. Dagmar Martiníková19Ing. Jolana Kalivodová67
4. S110Ing. Jolana Kalivodová67Ing. Kateřina Zágorová116a
4. G116Mgr. Jana Matulová116aMgr. Jiří Filipec116a
4. L206Mgr. Hana Geržová209PaedDr. Zdeňka Klečková6