Konzultace

Konzultace v konzultačních hodinách jsou vždy po předchozí domluvě s učitelem.

Kontaktní e-mail

E-mailová adresa všech zaměstnanců je ve tvaru: prijmeni@stav-ova.cz

JménoAprobaceKabinetKonzultaceFunkce
Mgr. Adamcová VladanaMatč. 316St 7:20-7:50
Mgr. Břežný Radim TeV, ObNč. 28Čt 7:15-7:50metodik prevence
předseda předmětové komise tělesné výchovy
Mgr. Filipec Jiří ČJL, AnJ, Dejč. 116aPo 14:15-15:00třídní 3. L
předseda předmětové komise českého jazyka
Ing. Fojtíková Lenka Geodézieč. 76Po 7:30-7:50
Mgr. Geržová Hana ČJL, AnJč. 209Po 14:15-15:00předsedkyně předmětové komise cizích jazyků
Ing. Hanková Jitka Geodézieč .47Čt 7:20-7:50třídní 3. G
Ing. Hvízdák Julius Praktická výukač. 69St, Pá 7:00-10:50vedoucí praxe
Ing.Charvátová Elizaveta Odborné předmětyč. 207Po 14.15-15:00třídní 2. C
Mgr. Jeništová Eva ČJL, Dejč. 13Pá 7:35-7:55třídní 4. L
výchovná poradkyně
Ing. Jurtík AlešOdborné předmětyč. 67St 7:00-7:55
Ing. Kalivodová Jolana Odborné předmětyč. 67Po 14:15-15:00předsedkyně předmětové komise konstrukčních předmětů
Mgr. Karkoška JiříČJL, AnJč. 209St 7:10-7:55třídní 4. A
Ing. Kauzlaričová Eva Odborné předmětyč. 109Čt 14:15-15:00třídní 3. B
Ing. Kempová Silvie Odborné předmětyč. 13Po 7:35-7:55třídní 2. B
předsedkyně předmětové komise pozemního stavitelství
Mgr. Kišková Iveta Mat, DeGč. 217aÚt 14:15-15:00třídní 1. A
PaedDr.Klečková Zdeňka Mat, Fyzč. 6Po, Út 7:15-7:45ředitelka školy
Košák Milan Praktická výukač. 69Po 7:15-7:45
Ing. Kubicová MarkétaOdborné předmětyč. 307Po, St 7:30-7:50
Mgr. Kvapilová LenkaBio, Cheč. 316Čt 7:30-7:50
Mgr. Martiníková DagmarAnJč. 217aSt 7:20-7:50
Mgr. Matulová JanaAnJ, ČJLč. 116aSt 14:15-15:00třídní 1. G
Ing. arch. Melkusová Eva Odborné předmětyč. 109St 14:30-15:00
Ing. Mikula Jiří Odborné předmětyč. 69Pá 14:20-15:00
Mgr. Montágová JanaMat, Fyzč. 312Čt 7:10-7:50třídní 1. B
Ing. Moravcová MiroslavaGeodézieč. 47Út 14:30-15:00třídní 4. G
Mgr. Myška Vítězslav Mat, Fyzč. 312Út 7:10-07:50třídní 3. C
předseda předmětové komise přírodovědných předmětů
Mgr. Myšková Ivana NeJ, Bieč. 318aSt 14:15-14:45
Mgr. Nevečeřalová Renáta Mat, DeGč. 316St 7:10-07:50třídní 2. L
RNDr. Obdržálek Vladislav ICTč. 302Út, Čt 14:15-14:45správce sítě
Ing. Ondračková Barbora Ph.D.Odborné předmětyč. 307Pá 7:20-7:50
Ing. Ondrušová Andrea Odborné předmětyč. 4Po 7:10-7:55zástupkyně ředitelky
třídní 4. B
Mgr. Pastorová LenkaICT, Mat, ObNč. 11Čt 7:10-7:50zástupkyně ředitelky
Mgr. Pavelka Patrik NeJ, Dejč. 318aSt 7:15-7:55třídní 1. L
Mgr. Pjontková Martina AnJ, ObNč. 19Út, Čt 7:30-7:55třídní 2. A
Ing. Polochová IvaOdborné předmětyč. 117aSt, Pá 7:30-7:55
Mgr. Průdková Simona ICT, Matč. 307Út 14:20-15:00předsedkyně předmětové komise ICT, CAD
Mgr. Pytlíková JanaMat, Fyzč. 312St 7:10-7:50třídní 4. C
Ing. arch. Richter Šperlíková ZuzanaOdborné předměty117aČt 14:20-15:00
Mgr. Seidler Petr Odborné předmětyč. 216aČt 14:15-15:00
Mgr. Sorokinová JanaCJL, RJ19Po, Čt 7:30-7:55třídní 1. C
Ing. Široká ZuzanaOdborné předměty207Út 7:20-7:50
Ing. Švancarová Lucie Geodézieč. 76Čt 7:30-7:50 třídní 2. G
předsedkyně předmětové komise geodézie
Mgr. Zágorová KateřinaAnJ, Dejč. 116aČt 7:10-7:50třídní 3. A
Mgr. Žůrková Jana AnJ, Rj, Dejč. 209Čt 7:10-7:55