Škola byla oslovena projektovou manažerkou Ing. Petrou Koudelkovou, aby vytvořila návrh obálky budovy na ul. Václavovická č. p. 1527 v Šenově.

Zadání:

V rámci budoucí rekonstrukce bude možné měnit velikost oken (spíše zmenšovat), v přízemí je možno naopak zvětšit okna například jako výlohy pro obchody. Vchod do budovy je zvláštně vpravo přes přístavek, v budoucnu se dá také uvažovat o změně hlavního vstupu. Budova byla vystavena v roce 1978 jako vstup (administrativní budova) do areálu VOKD.

Do vytvoření návrhu se zapojilo 7 studentů: David Klivar (3. C), Martin Pokluda (3. C), Ondřej Kretek (3. C), Spružina, Petr (4. A), Maxmilián Sztefek (4. A), Kvido Kryštof Klawe (4. L) a Marin Kušev (4. L).

A jak se jim to povedlo, můžete ohodnotit do 1. 6. 2022. Hlasujte pro nejlepší návrh na tomto odkazu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXgN80ofrWY_XL6WwmJa2JXqBPmiHbGG9MP4VJF029tf9DDA/viewform?usp=sf_link

Děkujeme za reprezentaci školy.

Ing. Silvie Kempová
SPŠS Ostrava návrh fasády SPŠS Ostrava návrh fasády SPŠS Ostrava návrh fasády SPŠS Ostrava návrh fasády SPŠS Ostrava návrh fasády SPŠS Ostrava návrh fasády SPŠS Ostrava návrh fasády SPŠS Ostrava návrh fasády SPŠS Ostrava návrh fasády SPŠS Ostrava návrh fasády SPŠS Ostrava návrh fasády SPŠS Ostrava návrh fasády SPŠS Ostrava návrh fasády SPŠS Ostrava návrh fasády