Úspěchy školy

Školní rok 2016/2017

Stavby z vlnité lepenky

Celostátní kolo 1. místo – Jan Pytlík (3. L)

Soutěž o nejlepší projekt – Porotherm

Do celostátního kola v kategorii třetích ročníků postoupili:

Jakub Maštalíř (3. B)
Kateřina Poislová (3. S)

Do celostátního kola v kategorii čtvrtých ročníků postoupili:

Marek Mlčoch (4. A)
Anna Bortlíková (4. B)

Celostátní kolo 2. místo – Anna Bortlíková (4. B)

Projektování v grafických programech

Do celostátního kola postoupili:

Jakub Kasper (4. A)
Jan Wondra (4. B)

Celostátní kolo 6. místo – Jan Wondra (4. B)

Bridge Builder Contest – stavba mostů ze špejlí

Krajské kolo

2. místo – Daniel Hašek, Marek Janiš a Matěj Konečný (2. S)

Středoškolská odborná činnost (SOČ)

Krajské kolo SOČ

Kategorie Stavebnictví, architektura a design interiérů:

3. místo – Jan Wondra (4. B)
4. místo – Anna Bortlíková (4. B)

Kategorie Ochrana a tvorba životního prostředí:

3. místo – Jan Kubošek (4. L)

Studentská středoškolská soutěž Xella Ytong

Regionální kolo
1. místo – Marek Vávra (4. A)

Do celostátního kola postoupil:

Marek Vávra (4. A)

Život pod střechou firmy Velux

Do celostátního kola postoupily:

Anna Bortlíková (4. B)
Karin Hájková (3. S)
Kateřina Poislová (3. S)

Školní rok 2015/2016

Středoškolská odborná činnost (SOČ)

Okresní kolo SOČ

Kategorie Stavebnictví, architektura a design interiérů

1. místo – Daniel Bedřich (4. A)

Soutěž o nejlepší projekt – Porotherm

Do celostátního kola v kategorii třetích ročníků postoupili:

Tomáš Drahoňovský (3. A)
Anna Bortlíková (3. B)
Marek Holáň (3. A)

Do celostátního kola v kategorii čtvrtých ročníků postoupili:

Filip Galda (4. C)
Lukáš Zapletálek (4. A)
Jan Ozog (4. A)

Soutěž Život pod střechou – Velux

Do celostátního kola postoupili:

Anna Bortlíková (3. B)
Martin Kuchár (3. B)

Soutěž Práce s grafickými programy na stavební průmyslovce

Do celostátního kola postoupili:

Jan Sedlák (4. A)

Školní rok 2014/2015

Středoškolská odborná činnost (SOČ)

Krajské kolo SOČ

Kategorie Stavebnictví, architektura a design interiérů:
1. místo – Martin Zawierucha (4. A)

Kategorie Ochrana a tvorba životního prostředí:
2. místo – Jan Sedlák (3.A)

Celostátní kolo SOČ

Kategorie Stavebnictví, architektura a design interiérů:
7. místo – Martin Zawierucha (4. A)

Soutěž o nejlepší projekt – Porotherm

Do celostátního kola v kategorii třetích ročníků postoupili:
Teodor Sadocha (3. B)
Filip Galda (3. C)
Jan Ozog (3. A)

Do celostátního kola v kategorii čtvrtých ročníků postoupil:
Ivo Pospěch (4. A)

Studentská středoškolská soutěž Xella Ytong

Regionální kolo:
2. místo – Martin Zawierucha (4. A)

Do celostátního kola postoupil:
Martin Zawierucha (4. A)

Život pod střechou firmy Velux

Do celostátního kola postoupili:
Anna Bortlíková (3. A)
Jan Ozog (3. A)
Jan Sedlák (3. A)

Školní rok 2013/2014

Krajské kolo SOČ

Kategorie Projekty:
1. místo – Petr Ksiažek (4. B)
3. místo – Helena Urbánková (4. B)

Kategorie Učební pomůcky:
8. místo – Marek Fuciman (4.L)

Celostátní kolo SOČ

Kategorie Projekty:
12. místo – Petr Ksiažek (4. B)

Soutěž o nejlepší projekt – Porotherm

Do celostátního kola v kategorii třetích ročníků postoupili:
Gabriela Bulvasová (3. B)
Ivo Pospěch (3. A)
Marek Hrnčíř (3. A)

Do celostátního kola v kategorii čtvrtých ročníků postoupili:
Helena Urbánková (4. B)
Petr Ksiažek (4.B)
Matěj Gomola (4. B), který zde obsadil 3. místo

Studentská středoškolská soutěž Xella Ytong

Do celostátního kola postoupil:
Václav Hurník (4. A)

Život pod střechou firmy Velux

Do celostátního kola postoupili:
Hana Petrášová (3. B)
Jakub Vavřík (3. B)
Gabriela Bulvasová (3.B)

Školní rok 2012/2013

23. října 2013 převzala absolventka školy Zuzana Široká jako jedna z 25 vybraných studentů v kraji ocenění pro nejúspěšnější žáky středních škol v Moravskoslezském kraji ve školním roce 2012/2013.

Práce s grafickými programy – ArchiCAD

Celostátní kolo:
7. místo – Zuzana Široká (4. B)
20. místo – Jan Šrubař (4. C)

Krajské kolo SOČ

Kategorie Projekty:
2. místo – Josef Šindlář (4. B)
3. místo – Zuzana Široká (4. B)

Soutěž o nejlepší projekt – Porotherm

Do celostátního kola v kategorii třetích ročníků postoupili:
Jiří Krasula (3. A)
Matěj Gomola (3. B)
Tereza Homolová (3. B)

Do celostátního kola v kategorii čtvrtých ročníků postoupily:
Sandra Matulová (4. D)
Zuzana Široká (4. B)
Adéla Nytrová (4. B)

Studentská středoškolská soutěž Xella Ytong

Do celostátního kola postoupil:
Josef Šindlář (4. B)

Život pod střechou firmy Velux

Do celostátního kola postoupili:
Martin Mlčák (3. B)
Adam Děcký (3. C)
Josef Šindlář (4. B)
Tomáš Obruča (4. B)

Stavby z vlnité lepenky – Mosty v mém okolí

Do celostátního kola postoupil tým ve složení:
Adam Děcký (3. C)
Dana Grunertová (3. C)
Terezie Muczková (3. C)

Školní rok 2010/2011

Celostátní kolo ArchiCAD

1. místo – Zdeňka Neuwirthová
4. místo – Blanka Chudíková

Krajské kolo SOČ

Kategorie Projekty:
3. místo – Marek Škrdla 4. C
4. místo – Radim Kokeš 4. C